г. Черновцы,
ул. Русская,
дом 253, офис 184,
тел: +38 (0372) 900-900
+38 050 10-10-999
+38 050 434-34-34
Оренда автовишок

Оренда автовишок в Чернівцях - 0501010999

         Основним профілем нашої роботи є передача в оренду для використання в рекламних цілях одного з найбільш популярних і ефективних напрямків зовнішньої реклами - білбордів у Чернівцях та Чернівецькій області. З недавнього часу, ми раді запропонувати нашим клієнтам суміжну послугу - оренду автовишок. Найчастіше, використання автовишок носить короткочасний характер, наприклад, при ремонті та обслуговуванні електричних ліній та освітлювальних систем, установці або демонтажі зовнішньої реклами, білбордів, в клінінзі і ремонті фасадів. Через високу вартість спецтехніки, найбільш зручним варіантом використання є саме оренда автовишок в Чернівцях. Як власники, ми не тільки надаємо для Ваших потреб дві автовишки в оренду, але і гарантуємо якісне обслуговування оператором, з багаторічним досвідом роботи та високою кваліфікацією.

         На сьогоднішній день Ви можете взяти в оренду у Чернівцях та Чернівецькій області дві автовишки - 18 і 22 метри відповідно. Вся техніка знаходиться в робочому стані, регулярно проходить повний технічний огляд і готова до продуктивного і, головне, безпечного використання. Взявши автовишки в оренду в Чернівцях у нас, Ви не будете обмежені в часі використання - ми працюємо і з мінімальними термінами, і цілодобово. До того ж, немає необхідності переплачувати посередникам - уся спецтехніка знаходиться в нашому автопарку, а значить, що взявши в Чернівцях або Чернівецькій області в оренду наші автовишки, Ви можете бути впевнені і в найбільш привабливій для Вас ціні. Також, для зручності наших клієнтів ми працюємо і по готівковій, і безготівковій передоплаті.

        Звичайно, бронювати дати оренди автовишок необхідно заздалегідь - так ми зможемо підготувати техніку до виїзду належним чином і впишемо в терміни, відведені для роботи на Вашій локації. Подача автовишок до місця проведення висотних робіт входить у вартість оренди - як у місті Чернівці, так і в Чернівецькій області.

          Для уточнення дат бронювання автовишок в Чернівцях, з питаннями і пропозиціями звертайтеся 0501010999.

          Будемо раді надати вам всю додаткову інформацію!

top